1.5KE13A-E3/1 Vishay Semiconductor Diodes Division TVS DIODE 11.1V 18.2V 1.5KE
Vooluahela kaitse
Tootja number:
1.5KE13A-E3/1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 11.1V 18.2V 1.5KE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
DO-201AA, DO-27, Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
18.2V
Pinge – rike (min) :
12.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
11.1V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
TransZorb®
Tarnija seadmepakett :
1.5KE
Töötemperatuur :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
82.4A