MKT1813422405R Vishay BC Components CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MKT1813422405R
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Mahtuvus :
0.22µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
200V
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia x 1.043" L (8.00mm x 26.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C