MKT1813422405G Vishay BC Components CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MKT1813422405G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.22µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
200V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT1813
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia x 1.043" L (8.00mm x 26.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C