MKT1813415405R Vishay BC Components CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MKT1813415405R
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL
Mahtuvus :
0.15µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
200V
Suurus/Mõõdud :
0.335" Dia x 0.748" L (8.50mm x 19.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C