MKT1813322104R Vishay BC Components CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MKT1813322104R
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.022UF 5% 1KVDC AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.022µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
1000V (1kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
220V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT1813
Suurus/Mõõdud :
0.354" Dia x 0.748" L (9.00mm x 19.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C