MKP385330125JF02W0 Vishay BC Components CAP FILM 0.03UF 5% 1.25KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
MKP385330125JF02W0
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.03UF 5% 1.25KVDC RAD
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.532" (13.50mm)
Mahtuvus :
0.03µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
1250V (1.25kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
450V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
seeria :
MKP385
Suurus/Mõõdud :
0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C