MKP385268250JI02W0 Vishay BC Components CAP FILM 6800PF 5% 2.5KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
MKP385268250JI02W0
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 6800PF 5% 2.5KVDC RAD
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.650" (16.50mm)
Mahtuvus :
6800pF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
2500V (2.5kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
900V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
seeria :
MKP385
Suurus/Mõõdud :
1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C