MKP385147250JIM2T0 Vishay BC Components CAP FILM 470PF 5% 2.5KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MKP385147250JIM2T0
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 470PF 5% 2.5KVDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.472" (12.00mm)
Mahtuvus :
470pF
Pakendamine :
Tray
Pinge nimiväärtus - DC :
2500V (2.5kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
900V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
seeria :
MKP385
Suurus/Mõõdud :
1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C