MKP383333040JDI2B0 Vishay BC Components CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
MKP383333040JDI2B0
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.472" (12.00mm)
Mahtuvus :
0.033µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
200V
Rakendused :
High Pulse, DV/DT
seeria :
MMKP383
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C