MKP383220200JC02Z0 Vishay BC Components CAP FILM 2000PF 5% 2KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MKP383220200JC02Z0
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 2000PF 5% 2KVDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.512" (13.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
2000pF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
2000V (2kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
700V
Rakendused :
High Pulse, DV/DT
seeria :
MMKP383
Suurus/Mõõdud :
0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C