MKP1841333255M Vishay BC Components CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
MKP1841333255M
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.374" (9.50mm)
Mahtuvus :
0.033µF
Pakend/ümbris :
Radial
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
seeria :
MKP1841M
Suurus/Mõõdud :
0.512" L x 0.177" W (13.00mm x 4.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C