MKP1841215206 Vishay BC Components CAP FILM 1500PF 20% 2KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MKP1841215206
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 1500PF 20% 2KVDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.610" (15.50mm)
Mahtuvus :
1500pF
Pakend/ümbris :
Radial
Pinge nimiväärtus - DC :
2000V (2kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
700V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
seeria :
MKP1841
Suurus/Mõõdud :
1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C