MKP1839315631 Vishay BC Components CAP FILM 0.015UF 1% 630VDC AXIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MKP1839315631
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.015UF 1% 630VDC AXIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.015µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Axial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT
seeria :
MKP1839
Suurus/Mõõdud :
0.256" Dia x 0.551" L (6.50mm x 14.00mm)
Tolerantsus :
±1%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C