MKP1837410164W Vishay BC Components CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MKP1837410164W
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.433" (11.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.1µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
160V
Pinge nimiväärtus – AC :
100V
Rakendused :
High Frequency, Switching
seeria :
MKP1837
Suurus/Mõõdud :
0.354" L x 0.295" W (9.00mm x 7.50mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C