MAL216358331E3 Vishay BC Components CAP ALUM 330UF 20% 385V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL216358331E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 330UF 20% 385V RADIAL
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
360 mOhm @ 100Hz
Kõrgus – istuv (max) :
2.165" (55.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
330µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Pinge – nimiväärtus :
385V
Ripple Current @ madal sagedus :
1.84A @ 100Hz
seeria :
163 PLL-PW
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
280 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C