MAL215956471E3 Vishay BC Components CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL215956471E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
450 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
470µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
400V
Ripple Current @ madal sagedus :
1.72A @ 120Hz
seeria :
159 PUL-SI
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
330 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C