MAL215757681E3 Vishay BC Components CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL215757681E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
300 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.441" (62.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
680µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
450V
Ripple Current @ madal sagedus :
3.15A @ 120Hz
seeria :
157 PUM-SI
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
200 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C