MAL215722182E3 Vishay BC Components CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL215722182E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
160 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1800µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Pinge – nimiväärtus :
200V
Ripple Current @ madal sagedus :
3.36A @ 120Hz
seeria :
157 PUM-SI
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
130 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C