MAL210656682E3 Vishay BC Components CAP ALUM 6800UF 25V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL210656682E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 6800UF 25V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
55 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.504" (12.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.744" (69.70mm)
Lifetime@Temp. :
20000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
6800µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
25V
Ripple Current @ madal sagedus :
6.3A @ 100Hz
seeria :
106 PED-ST
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
42 mOhms
Tolerantsus :
-10%, +30%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C