MAL210413222E3 Vishay BC Components CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL210413222E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
58 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.496" (88.80mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
2200µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
250V
Ripple Current @ madal sagedus :
6.6A @ 100Hz
seeria :
104 PHL-ST
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
34 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C