MAL210169103E3 Vishay BC Components CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL210169103E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
14 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.362" (110.80mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
10000µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
100V
Ripple Current @ madal sagedus :
13.1A @ 100Hz
seeria :
101 PHR-ST
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
9 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C