MAL210157103E3 Vishay BC Components CAP ALUM 10000UF 20% 40V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL210157103E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 40V SCREW
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
31 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.504" (12.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.744" (69.70mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
10000µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
40V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Ripple Current @ madal sagedus :
7.1A @ 100Hz
seeria :
101 PHR-ST
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
23 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C