MAL210119103E3 Vishay BC Components CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL210119103E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
21 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.299" (83.80mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
10000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
13.65A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
101 PHR-ST
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
15 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C