MAL209674821E3 Vishay BC Components CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL209674821E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
209 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.787" (20.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.559" (65.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
820µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - 5 Lead
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – nimiväärtus :
420V
Ripple Current @ madal sagedus :
4.7A @ 100Hz
seeria :
096 PLL-4TSI
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
74 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C