MAL209537471E3 Vishay BC Components CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL209537471E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
217 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.575" (40.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
470µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – nimiväärtus :
450V
Ripple Current @ madal sagedus :
3A @ 100Hz
seeria :
095 PLL-4TSI
Suurus/Mõõdud :
1.772" Dia (45.00mm)
Takistus :
129 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C