MAL205352222E3 Vishay BC Components CAP ALUM 2200UF 20% 200V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL205352222E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 20% 200V RADIAL
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
80 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.787" (20.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.134" (105.00mm)
Lifetime@Temp. :
12000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
2200µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - 5 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
200V
Ripple Current @ madal sagedus :
5.2A @ 100Hz
seeria :
053 PEC-PW
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
60 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C