MAL205054333E3 Vishay BC Components CAP ALUM 33000UF 10V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
MAL205054333E3
Kirjeldus:
CAP ALUM 33000UF 10V RADIAL
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
29 mOhm @ 100Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.787" (20.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.165" (55.00mm)
Lifetime@Temp. :
15000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
33000µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - 5 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
10V
Ripple Current @ madal sagedus :
5A @ 100Hz
seeria :
050 PED-PW
Suurus/Mõõdud :
1.575" Dia (40.00mm)
Takistus :
22 mOhms
Tolerantsus :
-10%, +30%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C