KP1836182134 Vishay BC Components CAP FILM 820PF 5% 1.6KVDC
Kondensaatorid
Tootja number:
KP1836182134
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 820PF 5% 1.6KVDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP)
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
820pF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
1600V (1.6kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
500V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
seeria :
KP1836
Suurus/Mõõdud :
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C