KP1836122204 Vishay BC Components CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
KP1836122204
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 220PF 5% 2KVDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP)
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.413" (10.50mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
220pF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
2000V (2kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
600V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber
seeria :
KP1836
Suurus/Mõõdud :
0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 100°C