F339MX234731JCA2B0 Vishay BC Components CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
F339MX234731JCA2B0
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
X2
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.453" (11.50mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.047µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
310V
Rakendused :
EMI, RFI Suppression
seeria :
F339M
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C