BFC247051182 Vishay BC Components CAP FILM 1800PF 10% 400VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC247051182
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 1800PF 10% 400VDC RAD
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.256" (6.50mm)
Mahtuvus :
1800pF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
200V
seeria :
MKT470
Suurus/Mõõdud :
0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C