BFC247019184 Vishay BC Components CAP FILM 0.18UF 5% 63VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC247019184
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.18UF 5% 63VDC RADIAL
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.500" (12.70mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.728" (18.50mm)
Mahtuvus :
0.18µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
63V
Pinge nimiväärtus – AC :
40V
seeria :
MKT470
Suurus/Mõõdud :
0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C