BFC246856124 Vishay BC Components CAP FILM 0.12UF 5% 400VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC246856124
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.12UF 5% 400VDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.551" (14.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.12µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
220V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT468
Suurus/Mõõdud :
0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C