BFC238560392 Vishay BC Components CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC238560392
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 3900PF 5% 2KVDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.433" (11.00mm)
Mahtuvus :
3900pF
Pinge nimiväärtus - DC :
2000V (2kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
700V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
seeria :
MKP385
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C