BFC238553273 Vishay BC Components CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC238553273
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.728" (18.50mm)
Mahtuvus :
0.027µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
1600V (1.6kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
550V
Rakendused :
DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
seeria :
MKP385
Suurus/Mõõdud :
0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 110°C