BFC237544181 Vishay BC Components CAP FILM 180PF 5% 2KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237544181
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 180PF 5% 2KVDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.571" (14.50mm)
Mahtuvus :
180pF
Pinge nimiväärtus - DC :
2000V (2kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
600V
Rakendused :
High Pulse, DV/DT
seeria :
KP/MKP 375
Suurus/Mõõdud :
0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C