BFC237525821 Vishay BC Components CAP FILM 820PF 3.5% 1KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237525821
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 820PF 3.5% 1KVDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.532" (13.50mm)
Mahtuvus :
820pF
Pinge nimiväärtus - DC :
1000V (1kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
400V
Rakendused :
High Pulse, DV/DT
seeria :
KP/MKP 375
Suurus/Mõõdud :
0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm)
Tolerantsus :
±3.5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C