BFC237511562 Vishay BC Components CAP FILM 5600PF 3.5% 630VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237511562
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 5600PF 3.5% 630VDC RAD
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.571" (14.50mm)
Mahtuvus :
5600pF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
300V
Rakendused :
High Pulse, DV/DT
seeria :
KP/MKP 375
Suurus/Mõõdud :
0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm)
Tolerantsus :
±3.5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C