BFC2373GL274MF Vishay BC Components CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC2373GL274MF
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.728" (18.50mm)
Mahtuvus :
0.27µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT373M
Suurus/Mõõdud :
0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C