BFC237344224 Vishay BC Components CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237344224
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.433" (11.00mm)
Mahtuvus :
0.22µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT373
Suurus/Mõõdud :
0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C