BFC237343684 Vishay BC Components CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237343684
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.532" (13.50mm)
Mahtuvus :
0.68µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT373
Suurus/Mõõdud :
0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C