BFC237221394 Vishay BC Components CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237221394
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.39UF 10% 100VDC RAD
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.433" (11.00mm)
Mahtuvus :
0.39µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT372
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C