BFC237175123 Vishay BC Components CAP FILM 0.012UF 10% 250VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237175123
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.012UF 10% 250VDC RAD
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.300" (7.62mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.728" (18.50mm)
Mahtuvus :
0.012µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT371
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C