BFC237166334 Vishay BC Components CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237166334
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.300" (7.62mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.728" (18.50mm)
Mahtuvus :
0.33µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT371
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C