BFC237155153 Vishay BC Components CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237155153
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.300" (7.62mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.354" (9.00mm)
Mahtuvus :
0.015µF
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
220V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT371
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C