BFC237115184 Vishay BC Components CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237115184
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.300" (7.62mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.315" (8.00mm)
Mahtuvus :
0.18µF
Pinge nimiväärtus - DC :
63V
Pinge nimiväärtus – AC :
40V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
MKT371
Suurus/Mõõdud :
0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C