BFC237021474 Vishay BC Components CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC237021474
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC RAD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
0.200" (5.08mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.433" (11.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
Rakendused :
Automotive
seeria :
MKT370
Suurus/Mõõdud :
0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C