BFC236949563 Vishay BC Components CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236949563
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.346" (8.80mm)
Mahtuvus :
0.056µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
160V
seeria :
MKT369
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C