BFC236862153 Vishay BC Components CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236862153
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.547" (13.90mm)
Mahtuvus :
0.015µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
seeria :
MKT368
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.193" W (12.50mm x 4.90mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C