BFC236852393 Vishay BC Components CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
BFC236852393
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD
Funktsioonid :
Long Life
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.547" (13.90mm)
Mahtuvus :
0.039µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
220V
seeria :
MKT368
Suurus/Mõõdud :
0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C